S tímhle parťákem Vás nikdo nebude brát na lehkou váhu! Chcete vyčnívat nad ostatní košiláče? Chcete ctít tradice, ale nosit každý den hedvábný motýlek je trochu moc, a dřevo … tím už nikoho nepřekvapíte? Vezměte do společnosti Mottyho! KOHO? Vašeho Skleněného motýlka s duší, motýlka pro každou příležitost.

 

K čemu mi je, že má motýlek duši?

Každý Motty nese jméno. Mléčný Blanc Latte nebo populární Chriss Cross. Každé jméno charakterizuje jeho vzhled, jeho náladu a vyzařující charisma – jeho osobnost. Už víte, který Motty k Vám nejvíce sedí? Najděte si toho svého, doplňte alespoň jednou stuhou z nabídky a vytvořte si tak parťáka pro mnohé dny. Ve dvou se to lépe táhne, proto s Mottym na krku poznáte, že jsou věci snazší… Na schůzce s dívkou 100%.

Až si jej vyzkoušíte na vlastní krk, teprve pochopíte, kde má Motty duši.

Buďte kreativní!

Stuha se skládá ze dvou částí – uzlu a pásku kolem krku. Každou stuhu můžete kombinovat s jakýmkoli Mottym, díky vyměnitelnému uzlu můžete dokonce kombinovat dva typy stuh, aby Vám Motty ještě více vyhovoval.

A proč sklo?

  1. Rodinná tradice je to, co nás původně přivedlo ke sklu, jako materiálu pro výrobu něčeho neobvyklého. Ze skla můžete vyrobit zdobenou stěnu dělící vaše kancelářské prostory, protihlukový tunel nebo skleněný motýlek. Než jsme došli k vytvoření prvního dokonalého kusu Mottyho, byla to takřka roční cesta, a my neustále čerpali ze zkušeností našich rodičů a chodili jsme si k nim pro rady. Jaké použít sklo, aby to bylo bezpečné, kdyby se rozbil? Jak ho opracovat, aby nepořezalo krk, jak ho nazdobit, aby zůstal vzor čistý a nepoškozený i po každodenním nošení? Pro rady jsme chodili stále a odpověď jsme vždy dostali, proto jsme mohli stvořit Mottyho – z bezpečnostního skla, ročně broušeného a bezpečného!
  2. Zamyslete se! Jakým jiným materiálem, nezatěžujícím životní prostředí, byste nahradili hedvábí, abyste vytvořili motýlek, který můžete i v dnešní době nosit kamkoli a kdykoli? Dřevem? Proč kácet stromy? A opravdu se dřevo hodí třeba i do divadla? … Myslíme si, že dřevo splnilo nepominutelnou úlohu efektovního iniciátora zmodernění pánských doplňků, a dalo tak možnost i mladším jedincům otevřít se kouzlu etikety. Tím však v oblasti motýlků vyčerpalo svůj potenciál. Co třeba beton? Nebo kus plechu… Možností je mnoho, ale jen jedna alternativa si zachovává čistotu, decentnost, vzdušnost a zostřuje první i druhý dojem. Skleněný motýlek podtrhuje charisma muže stejně neopakovatelně, jako jeho parfém.
skleněný výklenek
Recommend
Share
Tagged in
Leave a reply