Chcete potěšit kteréhokoli muže? Opravdu kteréhokoli! Blíží se výročí, narozeniny, promoce, maturita, svátek, nebo prostě chcete vyjádřit svou náklonnost? Dejte mu něco, co bude jen jeho! Něco jedinečného, co podtrhne jeho mužnost! Proč je zrovna Motty tou správnou volbou? Není to žádné tajemství. Přesvědčte se sami.

Jakto, že vyhovuje všem?

Je to prosté. Motty není vždycky stejný! Skládá se ze dvou, resp. třech částí – skleněného těla a stuhy, tedy pásku kolem krku a vyměnitelného uzlu. Každá z těchto částí má svůj vzhled. Skleněná těla jsou buď čistá čirá, mléčná, nebo čirá s charakteristickým gravírem. Každý takovýto Motty nese své jméno. Například slunečný Sunny Lain. Stuhy jsou vzorované nebo jednoduše barevné. Všechny části jsou volně kombinovatelné, a tak můžete dárek namixovat tak, aby přesně odpovídal osobnosti muže, kterého má doplnit.

Muži mají, co do doplňků, omezenou škálu možností, a přitom chce být přeci každý alespoň jednou za čas zdoben luxusními předměty. Náušnice a náhrdelníky – na to nemá evropan odvahu. Sklo v tomto ohledu nabízí přijatelnou alternativu. Je jakýmsi přírodním bohatstvím, a proto doplněk z něj vyrobený, jako je Motty, představuje klenot pro muže! 

Co přinese Motty ženskosti?

Je jasné, že každá žena chce mít vedle sebe alespoň někdy toho filmového gentlemana. Nemám pravdu? I když není obdarovaný muž zrovna košiláč, poté, co poprvé vyjde do společnosti s Mottym na krku, a uzří nadšené pohledy, uslyší komplimenty na jeho nový doplněk, bude jeho mužnost posilněna, a to se mu bude líbit. Tento pocit bude neomylně spjatý s košilí a motýlkem. Po čem myslíte, že sáhne při příští příležitosti, kterou navíc pravděpodobně sám zinscenuje? Přesně tak! Dostane-li tedy muž Mottyho, je to dar i pro ženu. Motty prostě podněcuje nošení a probouzí v mužích jejich galantní Já.

NEPROMEŠKEJTE PŘÍLEŽITOST!

Recommend
Share
Tagged in
Leave a reply